Όλα τα Προϊόντα
-
Υδραυλική αντλία εκσκαφέων
-
Κύρια βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέων
-
Τελική κίνηση εκσκαφέων
-
Κιβώτιο ταχυτήτων ταλάντευσης εκσκαφέων
-
Υδραυλική Αντλία Ανεμιστήρων
-
Μέρη υδραυλικής αντλίας
-
Υδραυλική αντλία KAWASAK
-
Μηχανή ταξιδιού εκσκαφέων
-
υδραυλική εξάρτηση επισκευής
-
Υδραυλική βαλβίδα υπερχείλισης
-
Υδραυλική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα
-
Πιλοτική αντλία εκσκαφέα
-
Μηχανή εκσκαφέων
-
JoseΜου αρέσει αυτή η εταιρεία. Είναι επαγγελματίες και φιλικοί. Εξαιρετική εξυπηρέτηση και φιλικές συμβουλές, γρήγορη παράδοση. Πολύ καλή τιμή. Θέλω να παραγγείλω ξανά όταν το χρειαστώ. -
Λόρεν Μέλβιλ.Εξαιρετική εξυπηρέτηση, ποιοτικό προϊόν. -
Σανёк НижегородскийΥπηρεσία διαχείρισης, γρήγορη και γρήγορη περιήγηση. -
Erdenetumur Kampanaένα ευχάριστο ψώνιο
λέξεις-κλειδιά [ high quality hydraulic travel motor ] αγώνας 793 προϊόντα.
Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S Excavator Travel Drive Motor Travel 31N6-45012 Χωματουργική Μηχανική
| Όνομα προϊόντος: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Travel Drive Motor Travel 31N6-45012 για Hyundai |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Εκσκαφέας Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Travel Drive Motor Travel 31N6-45012 για Hyundai |
TQCAT M320D2 / M322D / M317 / M318D / M317D2 Ταξιδιωτικός κινητήρας 529-2786 / 257-1709 Τελικός κινητήρας εκσκαφέα
| Όνομα προϊόντος: | Travel Motor 529-2786 / 257-1709 |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Ταξιδιωτικός κινητήρας TQCAT |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
VOE 14657488 VOE 14657489 Ταξιδιωτικός κινητήρας Τελικός κινητήρας R902222410 A6VM150EP600P001E για εξορυκτήρα τροχών EW160E EW180E EWR150E EWR170E EW220E
| Όνομα προϊόντος: | Τελικός κινητήρας ταξιδιού R902222410 A6VM150EP600P001E |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | VOE 14657488 VOE 14657489 |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Μηχανισμός κίνησης για TQCAT M320D2 M322D M317 M318D M317D2 529-2786 257-1709 Εκσκαφέας με 12 μήνες εγγύηση
| Όνομα προϊόντος: | Travel Motor 529-2786 / 257-1709 |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Κινητήρας ταξιδιού TQCAT |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Υδραυλικός κινητήρας ταξιδιού τελικής μετάδοσης κίνησης βαρέως φορτίου για PC400-6 Βελτιστοποιημένος εκσκαφέας Σύστημα πλανητικού γραναζιού Ισχυρή έλξη Ανθεκτική δομή Ανταλλακτικά εξόρυξης και εργοταξίου
| Όνομα προϊόντος: | Υδραυλικός κινητήρας ταξιδιού τελικής μετάδοσης κίνησης βαρέως φορτίου για PC400-6 Βελτιστοποιημένος |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Υδραυλικός κινητήρας ταξιδιού τελικής μετάδοσης κίνησης βαρέως φορτίου για PC400-6 Βελτιστοποιημένος |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
High Efficiency Travel Drive Motor 209-5895 for Cat 390D 390DL Excavator Resistant Pressure Hydraulic Component Ισχυρή πρόσφυση Ομαλή λειτουργία Ανταλλακτικά βαρέων μηχανημάτων
| Όνομα προϊόντος: | High Efficiency Travel Drive Motor 209-5895 for Cat 390D 390DL Excavator Resistant Pressure Hydrauli |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | High Efficiency Travel Drive Motor 209-5895 for Cat 390D 390DL Excavator Resistant Pressure Hydrauli |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Συμπαγής μίνι εκσκαφέας τελικής μετάδοσης κίνησης κινητήρας ταξιδιού για Kobelco SK60-8 Υδραυλική μονάδα χαμηλής ταχύτητας υψηλής ροπής Ανθεκτική στη φθορά Δομή γραναζιών Ανταλλακτικά ελαφριάς κατασκευής
| Όνομα προϊόντος: | Συμπαγής μίνι εκσκαφέας τελικής μετάδοσης κίνησης κινητήρας ταξιδιού για Kobelco SK60-8 Υδραυλική μο |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Συμπαγής μίνι εκσκαφέας τελικής μετάδοσης κίνησης κινητήρας ταξιδιού για Kobelco SK60-8 Υδραυλική μο |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Υδραυλικός κινητήρας ταξιδιού τελικής μετάδοσης κίνησης βαρέως τύπου Συμβατός με Cat 320GC 320 GC Excavator Wear Resistant κιβώτιο ταχυτήτων Ανταλλακτικά ανταλλακτικά κάτω τροχού υψηλής ροπής
| Όνομα προϊόντος: | Υδραυλικός κινητήρας ταξιδιού τελικής μετάδοσης κίνησης βαρέως τύπου Συμβατός με Cat 320GC 320 GC Ex |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Υδραυλικός κινητήρας ταξιδιού τελικής μετάδοσης κίνησης βαρέως τύπου Συμβατός με Cat 320GC 320 GC Ex |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Komatsu PC57-7 PC58UU-3 Final Drive Κινητήρας ταξιδιού χαμηλής ροής Συγκρότημα υδραυλικής μετάδοσης κίνησης Ακριβής ελέγχου διαδρομής Συμπαγής δομή για ανταλλακτικά μίνι εκσκαφέων
| Όνομα προϊόντος: | Komatsu PC57-7 PC58UU-3 Final Drive Κινητήρας ταξιδιού χαμηλής ροής Συγκρότημα υδραυλικής μετάδοσης |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Komatsu PC57-7 PC58UU-3 Final Drive Κινητήρας ταξιδιού χαμηλής ροής Συγκρότημα υδραυλικής μετάδοσης |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
TQ329D Ταξιδιωτικός κινητήρας για μίνι εξορυκτήρα 378-9567 378-9568 267-6878 334-9988
| Όνομα προϊόντων:: | 378-9567 τελικό κιβώτιο ταχυτήτων Drive 378-9568 267-6878 334-9988 TQerpillar TQ329D με τη μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | TQ320D、 320D FM、 323D SA、 323E Λ、 325D Λ、 329D、 329D Λ、 329E、 329E Λ、 329E LN |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Μηχανικά καταστήματα επισκευής, λιανική πώληση, κατασκευή, ενέργεια, να εξαγάγει |

