Όλα τα Προϊόντα
-
Υδραυλική αντλία εκσκαφέων
-
Κύρια βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέων
-
Τελική κίνηση εκσκαφέων
-
Κιβώτιο ταχυτήτων ταλάντευσης εκσκαφέων
-
Υδραυλική Αντλία Ανεμιστήρων
-
Μέρη υδραυλικής αντλίας
-
Υδραυλική αντλία KAWASAK
-
Μηχανή ταξιδιού εκσκαφέων
-
υδραυλική εξάρτηση επισκευής
-
Υδραυλική βαλβίδα υπερχείλισης
-
Υδραυλική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα
-
Πιλοτική αντλία εκσκαφέα
-
Μηχανή εκσκαφέων
-
JoseΜου αρέσει αυτή η εταιρεία. Είναι επαγγελματίες και φιλικοί. Εξαιρετική εξυπηρέτηση και φιλικές συμβουλές, γρήγορη παράδοση. Πολύ καλή τιμή. Θέλω να παραγγείλω ξανά όταν το χρειαστώ. -
Λόρεν Μέλβιλ.Εξαιρετική εξυπηρέτηση, ποιοτικό προϊόν. -
Σανёк НижегородскийΥπηρεσία διαχείρισης, γρήγορη και γρήγορη περιήγηση. -
Erdenetumur Kampanaένα ευχάριστο ψώνιο
λέξεις-κλειδιά [ excavator transmission parts with warranty ] αγώνας 111 προϊόντα.
Komatsu D51EX-22 D51PX-22 Motor Travel Final Drive 706-8H-01121 12Y-27-10201 12Y-27-10200 12Y-27-10401 12Y-27-10400 HST Durable Machine Parts Assembly Heavy
| Όνομα προϊόντος: | Komatsu D51EX-22 D51PX-22 Motor Travel Final Drive 706-8H-01121 12Y-27-10201 12Y-27-10200 12Y-27-104 |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Komatsu D51EX-22 D51PX-22 Motor Travel Final Drive 706-8H-01121 12Y-27-10201 12Y-27-10200 12Y-27-104 |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
ΠY10V00003F1 Για το CASE CX50 Συσκευές εξορυκτών υδραυλικής αντλίας με έμβολο K3SP30-110R-9001 ΚΑΝΟΜΙΚΗ ΠΑΜΠΑ ΠΑΜΠΑΣ ΥΔΑΥΛΙΚΗ ΠΑΜΠΑΣ ΠΑΜΠΑΣ ΠΑΜΠΑΣ ΠΑΡΑΜΠΑΣ ΠΑΡΑΜΠΑΣ ΠΑΡΑΜΠΑΣ Πρωτότυπη
| Ονομασία προϊόντος: | ΠY10V00003F1 Για το CASE CX50 Συσκευές εξορυκτών υδραυλικής αντλίας με έμβολο K3SP30-110R-9001 ΚΑΝΟΜ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | CASE CX50 Εκσκαφέας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
4439491 4388989 Για την Hitachi EX5500 EX5500-5 EX5500-6 EX5500E-6 EX5600-6BH EX5600-6LD εξαρτήματα εξορυκτών υδραυλικός κινητήρας κυματισμού κυματισμού κιβώτιο ταχυτήτων
| Ονομασία προϊόντος: | 4439491 4388989 Για την Hitachi EX5500 EX5500-5 EX5500-6 EX5500E-6 EX5600-6BH EX5600-6LD εξαρτήματα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Ηλεκτρονικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
113-15-00270 113-15-00470 1131500270 Για την Komatsu D21A-5 D21P-5A D21P-5 D21PL-5 D21Q-5 D31P-16 Μπουλντόζερ Υδραυλική μετάδοση αντλία Τεχνουργήματα αντλίες αντλία σύμπλεγμα αντλία ASSY Αρθρονομική αγορά
| Ονομασία προϊόντος: | 113-15-00270 113-15-00470 1131500270 Για την Komatsu D21A-5 D21P-5A D21P-5 D21PL-5 D21Q-5 D31P-16 Μπ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Δορυφόρος Komatsu D21A-5 D21P-5A |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
113-15-00470 1131500470 Για την Komatsu D21A-8E0 D21P-8E0 D21A-6 D21A-7 D21A-8 D31P-17A Μπουλντόζερ Υδραυλική μετάδοση αντλία
| Ονομασία προϊόντος: | 113-15-00470 1131500470 Για την Komatsu D21A-8E0 D21P-8E0 D21A-6 D21A-7 D21A-8 D31P-17A Μπουλντόζερ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Δορυφόρος Komatsu D21A-8E0 D21P-8E0 D21A-6 D21A-7 D21A-8 D31P-17A |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
Κιβώτιο ταχυτήτων R250LC-7 R305LC-7 Final Drive Motor Reduction 31N8-40061 31N8-40060 31N8-40050 31N8-40051 για Hyundai
| Όνομα προϊόντος: | Κιβώτιο ταχυτήτων κινητήρα Hyundai R250LC-7 R305LC-7 Final Drive 31N8-40061 |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Εκσκαφέας Hyundai R250LC-7 R305LC-7 |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Κιβώτιο ταχυτήτων κινητήρα Hyundai R250LC-7 R305LC-7 Final Drive 31N8-40061 |
07432-72203 0743272203 07432-72202 07432-72201 Για την Komatsu D53A-16 D53A-17 D53P-18A D58E-1B D58P-1C Μπουλντόζερ Υδραυλικές αντλίες Τεχνουργήματα αντλίες Στρίβας αντλία TORQFLOW ΔΕΣΜΕΣΗ ΑΛΕΙΑΣ ΠΑΜΠΗ ASSY ΑΠΟΤΑΜΜΑΤΑ ΑΡΘΡΙΚΗ
| Ονομασία προϊόντος: | 07432-72203 0743272203 07432-72202 07432-72201 Για την Komatsu D53A-16 D53A-17 D53P-18A D58E-1B D58P |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Δορυφόρος D53A-16 D53A-17 D53P-18A D58E-1B D58P-1C |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
07432-71300 0743271300 Για την Komatsu D75S-3 D75S-5 ΚΡΑΥΛΕΡΙΚΟΥΣ ΤΑΜΠΟΥΣ ΥΔΡΑΛΙΚΟΥΣ ΤΑΜΠΟΥΣ ΤΑΜΠΟΥΣ ΣΤΗΜΑΤΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΡΑΤΗΣΗΣ ΠΑΡΑΤΗΣΗΣ ΕΛΗΟΥΣ ΥΔΡΑΛΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΑΣΣΗ Αρθρονομική αγορά
| Ονομασία προϊόντος: | 07432-71300 0743271300 Για την Komatsu D75S-3 D75S-5 ΚΡΑΥΛΕΡΙΚΟΥΣ ΤΑΜΠΟΥΣ ΥΔΡΑΛΙΚΟΥΣ ΤΑΜΠΟΥΣ ΤΑΜΠΟΥΣ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Δοκιμαστική συσκευή |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
07400-30100 07400-30102 Για την Komatsu D75S-3 CRAWLER LOADERS Υδραυλικές αντλίες Τεχνουργήματα αντλίες αντλία έμβολο τιμόνι και μετάδοση αντλία πετρελαίου υδραυλική αντλία αντλία ASSY Aftermarket Original
| Ονομασία προϊόντος: | 07400-30100 07400-30102 Για την Komatsu D75S-3 CRAWLER LOADERS Υδραυλικές αντλίες Τεχνουργήματα αντλ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Δοκιμαστική συσκευή |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
07431-11100 0743111100 Για την Komatsu D80A-12 D80P-12 BULLDOZERS Υδραυλικές αντλίες Γεράφια αντλίες αντλίες έμβολο τιμόνι και μετάδοση αντλία πετρελαίου υδραυλική αντλία αντλία ASSY
| Ονομασία προϊόντος: | 07431-11100 0743111100 Για την Komatsu D80A-12 D80P-12 BULLDOZERS Υδραυλικές αντλίες Γεράφια αντλίες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Δορυφόροι Komatsu D80A-12 D80P-12 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |

