Όλα τα Προϊόντα
-
Υδραυλική αντλία εκσκαφέων
-
Κύρια βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέων
-
Τελική κίνηση εκσκαφέων
-
Κιβώτιο ταχυτήτων ταλάντευσης εκσκαφέων
-
Υδραυλική Αντλία Ανεμιστήρων
-
Μέρη υδραυλικής αντλίας
-
Υδραυλική αντλία KAWASAK
-
Μηχανή ταξιδιού εκσκαφέων
-
υδραυλική εξάρτηση επισκευής
-
Υδραυλική βαλβίδα υπερχείλισης
-
Υδραυλική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα
-
Πιλοτική αντλία εκσκαφέα
-
Μηχανή εκσκαφέων
-
JoseΜου αρέσει αυτή η εταιρεία. Είναι επαγγελματίες και φιλικοί. Εξαιρετική εξυπηρέτηση και φιλικές συμβουλές, γρήγορη παράδοση. Πολύ καλή τιμή. Θέλω να παραγγείλω ξανά όταν το χρειαστώ. -
Λόρεν Μέλβιλ.Εξαιρετική εξυπηρέτηση, ποιοτικό προϊόν. -
Σανёк НижегородскийΥπηρεσία διαχείρισης, γρήγορη και γρήγορη περιήγηση. -
Erdenetumur Kampanaένα ευχάριστο ψώνιο
λέξεις-κλειδιά [ excavator parts hydraulic pump ] αγώνας 2296 προϊόντα.
Υδραυλική βαλβίδα ελέγχου του υδραυλικού σκαπανέα 723-18-18500 723-18-18504 723-18-18504
| Όνομα προϊόντων:: | 723-18-18500 723-18-18504 Υδραυλική κύρια βαλβίδα ελέγχου 723-18-18504 για εξορυκτήρα PC56-7 PC57-7 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | KOMATSU PC56-7 PC57-7 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Μηχανικά καταστήματα επισκευής, λιανική πώληση, κατασκευή, ενέργεια, να εξαγάγει |
159-7156 R986110522 0R4611 Υδραυλικός κινητήρας ανεμιστήρα για CAT D6R D7R Υδραυλική αξονική αξονική εκσκαφητή εμβόλου υδραυλικά μέρη κατασκευής
| Product name: | 159-7156 R986110522 0R4611 Hydraulic Fan Motor for CAT D6R D7R Hydraulic Axial Piston Motor Excavator Hydraulic Parts Construction Machinery Parts Aftermarket Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | CAT D6R D7R Excavator |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
Komatsu PC2000-11 cylinder hydraulic cylinder boom cylinder 707-G1-05760 Mid-ar cylinder 707-G1-05780 High Quality
| Όνομα προϊόντος: | Komatsu PC2000-11 cylinder hydraulic cylinder boom cylinder 707-G1-05760 Mid-ar cylinder 707-G1-0578 |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Komatsu PC2000-11 κύλινδρος μπούμα υδραυλικού κυλίνδρου Κύλινδρος μεσαίου βραχίονα |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
170301-00246C / 17030100246C Hydraulic Swing Motor for Doosan Excavator DX210W,Υψηλής ποιότητας κατασκευαστικό ανταλλακτικό μηχανημάτων
| Όνομα προϊόντος: | Doosan DX210W Hydraulic Swing Motor 170301-00246C / 17030100246C |
|---|---|
| Ισχύον μοντέλο μηχανής:: | Υδραυλικό μοτέρ αιώρησης για Doosan DX210W |
| Εφαρμοστέες βιομηχανίες:: | Μηχανικά καταστήματα επισκευής, λιανικό εμπόριο, κατασκευή, ενέργεια, εξόρυξη |
Χρήση Για Kobelco 75UR-2 βαλβίδα ελέγχου σκάφους υψηλής ποιότητας βαλβίδα ελέγχου κατασκευαστικών μηχανημάτων ανταλλακτικών μεταπώλησης κατασκευαστής ανταλλακτικών μεταπώλησης κατασκευαστικών μηχανημάτων
| Product name: | Kobelco 75UR-2 Excavator Control Valve High Quality Control Valve |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Kobelco Excavator Control Valve |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
Χρησιμοποιείται για εκσκαφέα Hitachi ZX30U-5A ZX35U-5A Βαλβίδα Κύριου Ελέγχου Υψηλής Ποιότητας Βαλβίδα Κύριου Ελέγχου Μηχανήματα Κατασκευών Ανταλλακτικά Aftermarket 4722750 KYB C0070-23057
| Όνομα προϊόντος: | ZX30U-5A Κύρια βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέα ZX35U-5A Βαλβίδα ελέγχου υψηλής ποιότητας |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέων Hitachi |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Χρήση για LOVOL 80E XCMG 75GA XCMG 85GH Βαλβίδα ελέγχου σκάφους Βαλβίδα ελέγχου υψηλής ποιότητας Μηχανήματα κατασκευής Επόμενο μέρος 804024289 HVSE18-08-PLL320-BE1
| Όνομα προϊόντος: | Βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέα LOVOL 80E XCMG 75GA XCMG 85GH Βαλβίδα ελέγχου υψηλής ποιότητας 804024289 HV |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέα LOVOL |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
H1P045 H1T045 Συσκευή επισκευής εξαρτημάτων αντλίας Sauer H1P053 H1P060 H1P078 H1P089 H1P115
| Όνομα προϊόντων:: | Ανταλλακτικά εξαρτήσεων επισκευής αντλιών H1P045 H1T045 H1P053 H1P060 H1P078 H1P089 H1P115 H1P130 H1 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Ηλεκτρονική συσκευή που χρησιμοποιείται για την παραγωγή ηλεκτρικών συλλεκτών |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
Hyundai R160LC-9 R170W-9 R180LC-9A RB160LC-9S Hydraulic Swing Motor 31Q5-10160
| Όνομα προϊόντος: | Hyundai R160LC-9 R160LC9A R160LC9S R170W9 R180LC9 R180LC9A R180LC9S RB160LC9S Hydraulic Main Swing M |
|---|---|
| Ισχύον μοντέλο μηχανής:: | Hyundai R160LC-9 R160LC9A R160LC9S R170W9 R180LC9 R180LC9A R180LC9S RB160LC9S |
| Εφαρμοστέες βιομηχανίες:: | Μηχανικά καταστήματα επισκευής, λιανικό εμπόριο, κατασκευή, ενέργεια, εξόρυξη |
Βαλβίδα Κεντρικού Ελέγχου Υψηλής Ποιότητας 14702873 VOE14702873 για Εκσκαφέα Volvo EC220D, Απευθείας από το Εργοστάσιο
| Όνομα προϊόντος: | 14702873 VOE14702873 Βαλβίδα ελέγχου υψηλής ποιότητας Volvo 220D |
|---|---|
| Ισχύον μοντέλο μηχανής:: | Βαλβίδα ελέγχου υψηλής ποιότητας για εκσκαφέα Volvo EC220D |
| Εφαρμοστέες βιομηχανίες:: | Μηχανικά καταστήματα επισκευής, λιανικό εμπόριο, κατασκευή, ενέργεια, εξόρυξη |

