Όλα τα Προϊόντα
-
Υδραυλική αντλία εκσκαφέων
-
Κύρια βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέων
-
Τελική κίνηση εκσκαφέων
-
Κιβώτιο ταχυτήτων ταλάντευσης εκσκαφέων
-
Υδραυλική Αντλία Ανεμιστήρων
-
Μέρη υδραυλικής αντλίας
-
Υδραυλική αντλία KAWASAK
-
Μηχανή ταξιδιού εκσκαφέων
-
υδραυλική εξάρτηση επισκευής
-
Υδραυλική βαλβίδα υπερχείλισης
-
Υδραυλική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα
-
Πιλοτική αντλία εκσκαφέα
-
Μηχανή εκσκαφέων
-
JoseΜου αρέσει αυτή η εταιρεία. Είναι επαγγελματίες και φιλικοί. Εξαιρετική εξυπηρέτηση και φιλικές συμβουλές, γρήγορη παράδοση. Πολύ καλή τιμή. Θέλω να παραγγείλω ξανά όταν το χρειαστώ. -
Λόρεν Μέλβιλ.Εξαιρετική εξυπηρέτηση, ποιοτικό προϊόν. -
Σανёк НижегородскийΥπηρεσία διαχείρισης, γρήγορη και γρήγορη περιήγηση. -
Erdenetumur Kampanaένα ευχάριστο ψώνιο
λέξεις-κλειδιά [ excavator parts hydraulic pump ] αγώνας 2194 προϊόντα.
Υδραυλική αντλία VOE17458128 Για το Volvo A25 A35 A40 A45
| Ονομασία προϊόντος: | Υδραυλική αντλία VOE17458128 Για το Volvo A25 A35 A40 A45 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Το Volvo A25F/G、A25G、A30F/G、A30G、A35F/G、A35G、A40F/G、A40G、A45G |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
TQ 854G 854K Υδραυλική αντλία που χρησιμοποιείται σε εκσκαφέα
| Ονομασία προϊόντος: | 2279383 ΑΝΤΛΙΑ TQERPILLAR 854G 854K D11N D11R D11T ΑΝΤΛΙΑ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | TQERPILLAR PARTS 854G 854K D11N D11R D11T |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Μηχανικά καταστήματα επισκευής, λιανική πώληση, κατασκευή, ενέργεια, να εξαγάγει |
Υπεργοστάσιο αρχικής υδραυλικής αντλίας για την HITACHI HPV0102GW-RH23A UCHIDA ZX200 IZX200 IZX200LC ZX210H ZX210H-3G
| Ονομασία προϊόντος: | 9191164 9195235 Για HITACHI HPV0102GW-RH23A UCHIDA ZX200 IZX200 IZX200LC ZX210H ZX210H-3G Τμήματα εξ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | HITACHI HPV0102GW-RH23A UCHIDA ZX200 IZX200 IZX200LC ZX210H |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
YB60001528 9260885 9257596 9195241 Υδραυλική αντλία για την Hitachi ZX330 330-5B ZX350 ZX360 Τμήματα εξορυκτών
| Ονομασία του προϊόντος: | YB60001528 9260885 9257596 9195241 Για την HITACHI ZX330 330-5B ZX350 ZX360 Τμήματα εξορυκτών ΥΔΡΟΥΛ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | HITACHI ZX330 330-5B |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
31N4-15011 31N4-15012 31N4-15030 ΥΔΡΟΥΛΙΚΗ ΠΟΥΜΠΑ ΚΑΝΟΥΛΙΚΗ ΠΟΥΜΠΑ για την HYUNDAI R140W-7
| Ονομασία του προϊόντος: | TQ 31N4-15011 31N4-15012 31N4-15030 για την HYUNDAI R140W-7 εξαρτήματα εξορυκτών υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | ΧΥΥΝΤΑΙ R140W-7 ΜΕΡΑ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
CAT110B CAT120B CAT312B Υδραυλική αντλία εμβολοφόρου εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξορυκτικού εξο
| Κατάσταση:: | ΝΕΟ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Μηχανολογικό συνεργείο, οικιακό, λιανικό, κατασκευές, ενέργεια και εξόρυξη, άλλα |
| Εμφάνιση LoTQion:: | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
9298855 YB60000246 YB60000245 YB60000230 Για την HITACHI ZX670-5B ZX670-5G ZX870-5G ZX870-5B Τμήματα εξορυκτικών μηχανών Υδραυλική αντλία με έμβολο HPK300 Υδραυλική αντλία ΚΥΡΙΚΗ αντλία ΠΑΡΑΣΤΕΛΑ ΑΠΟΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟΤΑΣΤΗΣΗ ΑΠΟΤΑΣΤΗΣΗ ΑΠΟΤΑΣΤΗΣΗ ΑΠΟΤΑΣΤΗΣΗ ΑΠΟΤΑΣΤΗΣΗΣ ΑΠΟΤΑΣΤΗΣΗ ΑΠΟΤΑΣΤΗΣΗ ΑΠΟΤΑΣΤΗΣΗ ΑΠΟΤΑΣΤΑΣΤΗΣ ΑΠΟΤΑΣΤΑΣΤΑΣΤΑΣ ΑΠΟΤΑΣΤΑΣΤΑΣ ΑΠΟΤΑΣΤΑΣ
| Ονομασία προϊόντος: | 9298855 YB60000246 YB60000245 YB60000230 Για την HITACHI ZX670-5B ZX670-5G ZX870-5G ZX870-5B Τμήματα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Η HITACHI ZX670-5B ZX670-5G ZX870-5G ZX870-5B Εκσκαφέας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
YD00013056 4663831 9295140 YD00013054 Για την HITACHI ZX75UR-3 ZX75US-3 ZX85US-3 Τμήματα σκάφους Υδραυλική αντλία με έμβολο K7SP36 Υδραυλική αντλία ΚΑΤΑΙΡΙΚΗ ΠΑΜΠΗ ΠΑΜΠΗ ΕΙΣΤΡΟΠΗ ΑΠΟΤΕΛΕΙΑ
| Ονομασία προϊόντος: | YD00013056 4663831 9295140 YD00013054 Για την HITACHI ZX75UR-3 ZX75US-3 ZX85US-3 Τμήματα σκάφους Υδρ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Χιτάτσι ZX75UR-3 ZX75US-3 ZX85US-3 Εκσκαφέας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
ΠY10V00003F1 Για το CASE CX50 Συσκευές εξορυκτών υδραυλικής αντλίας με έμβολο K3SP30-110R-9001 ΚΑΝΟΜΙΚΗ ΠΑΜΠΑ ΠΑΜΠΑΣ ΥΔΑΥΛΙΚΗ ΠΑΜΠΑΣ ΠΑΜΠΑΣ ΠΑΜΠΑΣ ΠΑΡΑΜΠΑΣ ΠΑΡΑΜΠΑΣ ΠΑΡΑΜΠΑΣ Πρωτότυπη
| Ονομασία προϊόντος: | ΠY10V00003F1 Για το CASE CX50 Συσκευές εξορυκτών υδραυλικής αντλίας με έμβολο K3SP30-110R-9001 ΚΑΝΟΜ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | CASE CX50 Εκσκαφέας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
21P-60-K1801 21P-60-K1800 21P-60-K1502 Για την Komatsu PC200EL-6K PC200EN-6K Εκσκαφείς Τμήματα Υδραυλικές αντλίες με έμβολο
| Ονομασία προϊόντος: | 21P-60-K1801 21P-60-K1800 21P-60-K1502 Για την Komatsu PC200EL-6K PC200EN-6K Εκσκαφείς Τμήματα Υδραυ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |

