Όλα τα Προϊόντα
-
Υδραυλική αντλία εκσκαφέων
-
Κύρια βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέων
-
Τελική κίνηση εκσκαφέων
-
Κιβώτιο ταχυτήτων ταλάντευσης εκσκαφέων
-
Υδραυλική Αντλία Ανεμιστήρων
-
Μέρη υδραυλικής αντλίας
-
Υδραυλική αντλία KAWASAK
-
Μηχανή ταξιδιού εκσκαφέων
-
υδραυλική εξάρτηση επισκευής
-
Υδραυλική βαλβίδα υπερχείλισης
-
Υδραυλική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα
-
Πιλοτική αντλία εκσκαφέα
-
Μηχανή εκσκαφέων
-
JoseΜου αρέσει αυτή η εταιρεία. Είναι επαγγελματίες και φιλικοί. Εξαιρετική εξυπηρέτηση και φιλικές συμβουλές, γρήγορη παράδοση. Πολύ καλή τιμή. Θέλω να παραγγείλω ξανά όταν το χρειαστώ. -
Λόρεν Μέλβιλ.Εξαιρετική εξυπηρέτηση, ποιοτικό προϊόν. -
Σανёк НижегородскийΥπηρεσία διαχείρισης, γρήγορη και γρήγορη περιήγηση. -
Erdenetumur Kampanaένα ευχάριστο ψώνιο
λέξεις-κλειδιά [ excavator hydraulic pump for hitachi zx70 ] αγώνας 84 προϊόντα.
9256990 9255876 9251292 Τελική κίνηση Assy Travel Bearbox για Hitachi ZX250L-5G ZX270-3 ZX270-HHE ZX280-5G ZX290LCN-5B TRAVED DESCESS EXCAVATAR PARTS
| Product name:: | 9256990 9255876 9251292 Final Drive Assy Travel Gearbox for Hitachi ZX250L-5G ZX270-3 ZX270-HHE ZX280-5G ZX290LCN-5B Travel Device Excavator Parts Aftermarket Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZX250L-5G ZX270-3 ZX270-HHE ZX280-5G ZX290LCN-5B Excavator |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
9319614 TCDD71DW YB60002107 Συναρμολόγηση κιβωτίου ταχυτήτων για το κιβώτιο ταχυτήτων Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550
| Product name:: | 9319614 TCDD71DW YB60002107 Transmission Assembly Reduction Gearbox for Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550 Transmission Gear Box |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550 Excavator |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
Συγκρότημα Αυτόματου Κιβωτίου Ταχυτήτων YB60002107 για Hitachi ZW310-5A Wheel Loader, Μέρη Κιβωτίου Ταχυτήτων Μηχανημάτων Έργων, Aftermarket Original
| Product name:: | YB60002107 Automatic Transmission Assembly for Hitachi ZW310-5A Wheel Loader Gearbox Construction Machinery Parts Aftermarket Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZW310-5A Wheel Loader |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
170403-00075 K1005191 Υδραυλικός κινητήρας πορείας για Doosan DX210W Travel Device Excavator Υδραυλικά εξαρτήματα Aftermarket Υψηλής ποιότητας Original
| Όνομα προϊόντος:: | 170403-00075 K1005191 Υδραυλικός κινητήρας ταξιδιού για DOOSAN DX210W DECTION DECTION EXCAVATOR ΥΔΡΑ |
|---|---|
| Ισχύον μοντέλο μηχανής:: | Εκσκαφέας DOOSAN DX210W |
| Εφαρμοστέες βιομηχανίες:: | Μηχανικά καταστήματα επισκευής, λιανικό εμπόριο, κατασκευή, ενέργεια, εξόρυξη |
ΤΜ09 ΤΜ09Ε Τελική κίνηση ταξιδιωτικού κινητήρα για το Takeuchi TB175 Υδραυλικά εξαρτήματα εξορυκτών
| Ονομασία προϊόντος:: | ΤΜ09 ΤΜ09Ε Τελική κίνηση ταξιδιωτικού κινητήρα για το Takeuchi TB175 Υδραυλικά εξαρτήματα εξορυκτών |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | TB175 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
39QA-41100 Υδραυλικός κινητήρας κίνησης για Hyundai R430LC-9S HX430L Μηχανισμός κίνησης Εκσκαφέας Υδραυλικά εξαρτήματα Aftermarket Υψηλής ποιότητας Πρωτότυπο
| Product name:: | 39QA-41100 Hydraulic Travel Motor For Hyundai R430LC-9S HX430L Travel Device Excavator Hydraulic Parts Aftermarket High Quality Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hyundai R430LC-9S HX430L Excavator |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
4446245 4469026 Για την Hitachi ZX60 ZX65 ZX70 ZX75 ΤΑΜΜΑΤΑ ΕΥΡΩΠΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΕΡΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΕΡΟΣ ΚΑΤΑΣΤΕΡΟΣ KYB C0170-31202
| Ονομασία προϊόντος: | 4446245 4469026 Για την Hitachi ZX60 ZX65 ZX70 ZX75 ΤΑΜΜΑΤΑ ΕΥΡΩΠΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΕΡΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΕΡΟ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Η Hitachi ZX60 ZX65 ZX70 ZX75 EXCAVATORS |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
4470057 4469027 ΤΑΜΠΙΑ ΚΑΤΑΣΗΣ/ΤΑΜΠΙΑ ΚΑΤΑΣΗΣ/ΤΑΜΠΙΑ ΚΑΤΑΣΗΣ/ΤΑΜΠΙΑ ΚΑΤΑΣΗΣ/ΤΑΜΠΙΑ ΚΑΤΑΣΗΣ για τη Hitachi ZX75US-A ZX75US-3 ZX70 ZX75UR ZX80LCK ZX85US-HCME
| Product name: | 4470057 4469027 SWING DEVICE ASSY/SWING GEARBOX/SWING MOTOR/SWING REDUCTION GEARA FOR Hitachi ZX75US-A ZX75US-3 ZX70 ZX75UR ZX80LCK ZX85US-HCME EXCAVATORS PARTS AFTERMARKET ORIGINAL |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Η Hitachi ZX75US-A ZX75US-3 ZX70 ZX75UR ZX80LCK ZX85US-HCME EXCAVATORS |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
9180731 Για την Hitachi HC1410 SR-G2000 ZR900TS ZX120 ZX120-3 ZX120-E ZX120-HCMC ZX125US ZX125US-E ZX130-3 ZX130-3-AMS ZX130-3-HCME ZX130-AMS ZX130-HCME ZX130H ZX130K ZX130K-3 Τελική μεταφορά κίνησης
| Όνομα προϊόντος:: | 9180731for HITACHI Τελική μετάδοση HC1410 SR-G2000 ZR900TS ZX120 ZX120-3 ZX120-E ZX120-HCMC ZX125US |
|---|---|
| Ισχύον μοντέλο μηχανής:: | Για το HITACHI HC1410 SR-G2000 ZR900TS ZX120 ZX120-3 ZX120-E ZX120-HCMC ZX125US ZX125US-E ZX130-3 ZX |
| Εφαρμοστέες βιομηχανίες:: | Μηχανικά καταστήματα επισκευής, λιανικό εμπόριο, κατασκευή, ενέργεια, εξόρυξη |
9228435 9272923 9290867 9291582 Hitachi 70-5A συναρμολόγηση κινητήρα ταξιδιού τελική κίνηση
| Ονομασία προϊόντος:: | 9228435 9272923 9290867 9291582 Hitachi 70-5A συναρμολόγηση κινητήρα ταξιδιού τελική κίνηση |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Επικαιροποιημένα συστήματα για την παρακολούθηση των επιβατών και των επιβατών |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |

