Όλα τα Προϊόντα
-
Υδραυλική αντλία εκσκαφέων
-
Κύρια βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέων
-
Τελική κίνηση εκσκαφέων
-
Κιβώτιο ταχυτήτων ταλάντευσης εκσκαφέων
-
Υδραυλική Αντλία Ανεμιστήρων
-
Μέρη υδραυλικής αντλίας
-
Υδραυλική αντλία KAWASAK
-
Μηχανή ταξιδιού εκσκαφέων
-
υδραυλική εξάρτηση επισκευής
-
Υδραυλική βαλβίδα υπερχείλισης
-
Υδραυλική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα
-
Πιλοτική αντλία εκσκαφέα
-
Μηχανή εκσκαφέων
-
JoseΜου αρέσει αυτή η εταιρεία. Είναι επαγγελματίες και φιλικοί. Εξαιρετική εξυπηρέτηση και φιλικές συμβουλές, γρήγορη παράδοση. Πολύ καλή τιμή. Θέλω να παραγγείλω ξανά όταν το χρειαστώ. -
Λόρεν Μέλβιλ.Εξαιρετική εξυπηρέτηση, ποιοτικό προϊόν. -
Σανёк НижегородскийΥπηρεσία διαχείρισης, γρήγορη και γρήγορη περιήγηση. -
Erdenetumur Kampanaένα ευχάριστο ψώνιο
λέξεις-κλειδιά [ durable hydraulic control valve assembly ] αγώνας 154 προϊόντα.
Ταξιδιωτικός κινητήρας Premium Final Drive για CAT 330A 330AL Excavators Αντικατάσταση ταξιδιωτικού κινητήρα βαρέως τύπου
| Όνομα προϊόντος: | Ταξιδιωτικός κινητήρας Premium Final Drive για CAT 330A 330AL Excavators Αντικατάσταση ταξιδιωτικού |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Υδραυλικά συστήματα για εκσκαφείς CAT 330A 330AL |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Αντικατάσταση βαρέως τύπου CAT M320D2 Excavators Final Drive Travel Motor 2913711 10R8710 291-3711 10R-8710
| Όνομα προϊόντος: | Αντικατάσταση βαρέως τύπου CAT M320D2 Excavators Final Drive Travel Motor 2913711 10R8710 291-3711 1 |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Υδραυλικά συστήματα για εκσκαφείς CAT M320D2 |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Κιβώτιο ταχυτήτων βαρέως τύπου Swing 21T-26-00300 For Komatsu PC2000-8 Mining Excavator Υψηλής Ροπής Πλανητικής Μείωσης Κιβώτιο ταχυτήτων Σταθερό
| Όνομα προϊόντος: | Κιβώτιο ταχυτήτων βαρέως τύπου Swing 21T-26-00300 For Komatsu PC2000-8 Mining Excavator Υψηλής Ροπής |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Υδραυλικά συστήματα για εκσκαφείς ορυχείων PC2000-8 |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Κιβώτιο ταχυτήτων βαρέως τύπου Swing 21T-26-00300 For Komatsu PC2000-8 Mining Excavator Υψηλής Ροπής Πλανητικής Μείωσης Κιβώτιο ταχυτήτων Σταθερό
| Όνομα προϊόντος: | Κιβώτιο ταχυτήτων βαρέως τύπου Swing 21T-26-00300 For Komatsu PC2000-8 Mining Excavator Υψηλής Ροπής |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Υδραυλικά συστήματα για εκσκαφείς ορυχείων PC2000-8 |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S Excavator Travel Drive Motor Travel 31N6-45012 Χωματουργική Μηχανική
| Όνομα προϊόντος: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Travel Drive Motor Travel 31N6-45012 για Hyundai |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Εκσκαφέας Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Travel Drive Motor Travel 31N6-45012 για Hyundai |
9150030 9134824 9156189 Final Drive for Hitachi EX120 EX130K-5 Travel Motor Track Drive Planetary Gearbox Aftermarket Αντικατάσταση
| Όνομα προϊόντος: | 9150030 9134824 9156189 Final Drive for Hitachi EX120 EX130K-5 Travel Motor Track Drive Planetary Ge |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Hitachi EX120-5, EX120-5E, EX130K-5, EX100-5, EX110-5, EX135-5 |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Οικοδομικές Εργασίες, Ενέργεια & Μεταλλεία, Επισκευαστήρια Μηχανημάτων, Καταστήματα Οικοδομικών |
9124448 9239165 Κιβώτιο ταχυτήτων μείωσης ταξιδιού για Hitachi EX1900-5 Mining Excavator Ultra-Heavy Duty Final Drive
| Όνομα προϊόντος: | Κιβώτιο μείωσης ταξιδιού Hitachi EX1900-5 (τελική μονάδα μετάδοσης κίνησης) |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Hitachi EX1900-5, EX1900-6 Series |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Ενέργεια & Μεταλλεία, Λατομεία Υπαίθρου, Οικοδομικά Έργα Μεγάλης Κλίμακας |
Hyundai R250LC-7 R305LC-7 Excavator Final Drive Κιβώτιο κινητήρα 31N8-40061 31N8-40060 31N8-40050 31N8-40051
| Όνομα προϊόντος: | Κιβώτιο ταχυτήτων κινητήρα R250LC-7 R305LC-7 Final Drive 31N8-40061 για Hyundai |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Εκσκαφέας Hyundai R250LC-7 R305LC-7 |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Κιβώτιο ταχυτήτων κινητήρα R250LC-7 R305LC-7 Final Drive 31N8-40061 για Hyundai |
Hyundai HX300L Excavator Swing Motor Swing Device 38K8-10150 38K8-11100 Υψηλής ποιότητας για χωματουργικές εργασίες
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή ή συσκευή κλίσης |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής: | Εκσκαφέας Hyundai HX300L |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Οικοδομική μηχανική/χωματουργική |
Για Hyundai HX300L Excavator 38K8-10150 38K8-11100 Swing Motor Swing Device Μηχανική κατασκευής
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή ή συσκευή κλίσης |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής: | Εκσκαφέας Hyundai HX300L |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Οικοδομική μηχανική/χωματουργική |

