Όλα τα Προϊόντα
-
Υδραυλική αντλία εκσκαφέων
-
Κύρια βαλβίδα ελέγχου εκσκαφέων
-
Τελική κίνηση εκσκαφέων
-
Κιβώτιο ταχυτήτων ταλάντευσης εκσκαφέων
-
Υδραυλική Αντλία Ανεμιστήρων
-
Μέρη υδραυλικής αντλίας
-
Υδραυλική αντλία KAWASAK
-
Μηχανή ταξιδιού εκσκαφέων
-
υδραυλική εξάρτηση επισκευής
-
Υδραυλική βαλβίδα υπερχείλισης
-
Υδραυλική ηλεκτρομαγνητική βαλβίδα
-
Πιλοτική αντλία εκσκαφέα
-
Μηχανή εκσκαφέων
-
JoseΜου αρέσει αυτή η εταιρεία. Είναι επαγγελματίες και φιλικοί. Εξαιρετική εξυπηρέτηση και φιλικές συμβουλές, γρήγορη παράδοση. Πολύ καλή τιμή. Θέλω να παραγγείλω ξανά όταν το χρειαστώ. -
Λόρεν Μέλβιλ.Εξαιρετική εξυπηρέτηση, ποιοτικό προϊόν. -
Σανёк НижегородскийΥπηρεσία διαχείρισης, γρήγορη και γρήγορη περιήγηση. -
Erdenetumur Kampanaένα ευχάριστο ψώνιο
λέξεις-κλειδιά [ doosan swing gearbox ] αγώνας 193 προϊόντα.
TM40 Συγκρότημα κιβωτίου ταχυτήτων κινητήρα ταξιδιού με τελική κίνηση για εξορυκτές EC240B, S220-5, DH225-7, R225
| Ονομασία προϊόντος:: | TM40 Συγκρότημα κιβωτίου ταχυτήτων κινητήρα ταξιδιού με τελική κίνηση για εξορυκτές EC240B, S220-5, |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα οχήματα που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή οχημά |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
Υδραυλικά εξαρτήματα εκσκαφέα 21N-27-00190 21N-27-00191 Ταξιδιωτικό κιβώτιο ταχυτήτων για Komatsu PC1250 PC1250-8 Τελική οδήγηση
| Ονομασία προϊόντος:: | Υδραυλικά εξαρτήματα εκσκαφέα 21N-27-00190 21N-27-00191 Ταξιδιωτικό κιβώτιο ταχυτήτων για Komatsu PC |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | για την Komatsu PC1250 PC1250-8 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
514-9423 514-9426 Τελική κίνηση Τροχαίο κιβώτιο για 326D2 326F 324E 324D DRIVE GP-FINAL Τροχαίο μείωσης ταξιδιού Τμήματα εκσκαφέα
| Ονομασία προϊόντος:: | 514-9423 514-9426 Τελική κίνηση Τροχαίο κιβώτιο για 326D2 326F 324E 324D DRIVE GP-FINAL |
|---|---|
| Ισχύον μοντέλο μηχανής:: | Η 326D2 326F 324E |
| Εφαρμοστέες βιομηχανίες:: | Μηχανικά καταστήματα επισκευής, λιανικό εμπόριο, κατασκευή, ενέργεια, εξόρυξη |
9319614 TCDD71DW YB60002107 Συναρμολόγηση κιβωτίου ταχυτήτων για το κιβώτιο ταχυτήτων Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550
| Product name:: | 9319614 TCDD71DW YB60002107 Transmission Assembly Reduction Gearbox for Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550 Transmission Gear Box |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550 Excavator |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
Ελαττωματικός κινητήρας 130426-00042A 130426-00042B για εξορυκτήρα Doosan DX800LC-5B
| Όνομα προϊόντος: | Swing Reducer Swing Drive 130426-00042A 130426-00042B |
|---|---|
| Εφαρμοστέο μοντέλο μηχανής:: | Εκσκαφέας Doosan DX800LC-5B |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες:: | Συνεργεία μηχανολογικών επισκευών, λιανικής, κατασκευών, ενέργειας, εξόρυξης |
Mag-1700vp-3800 για εξορυκτήρα Sk230-6 Τελική κίνηση, ταξιδιωτικός κινητήρας και κιτ επισκευής κιβωτίου ταχυτήτων
| Ονομασία προϊόντος:: | Το Mag-1700vp-3800 είναι κατάλληλο για εξορυκτήρα Sk230-6 τελική κίνηση, ταξιδιωτικό κινητήρα και κι |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Sk230-6 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
GM35 YN15V00011F4 Τελική οδήγηση SK200 SK200-5 SK200-6 Συγκρότημα κινητήρα ταξιδιού, συναρμολόγηση κιβωτίου ταχυτήτων
| Ονομασία προϊόντος:: | GM35 YN15V00011F4 Τελική οδήγηση SK200 SK200-5 SK200-6 Συγκρότημα κινητήρα ταξιδιού, συναρμολόγηση κ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | SK200 SK200-5 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
T9T2 κύριο μειωτήρα με κινητήρα ταξιδιού και κιβώτιο ταχυτήτων μειώσεως για μίνι εξορυκτήρα 8 τόνων
| Ονομασία προϊόντος:: | T9T2 κύριο μειωτήρα με κινητήρα ταξιδιού και κιβώτιο ταχυτήτων μειώσεως για μίνι εξορυκτήρα 8 τόνων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο μηχανής:: | Μίνι εκσκαφέας 8 τόνων |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Εργαστήρια μηχανικής, λιανικής πώλησης, κατασκευής, ενέργειας, ορυχείων |
514-9422 514-9424 514-9421 514-9425 Κιβώτιο Ταχυτήτων Τελικής Μετάδοσης για 326D2 326F 324E 324D Μέρη Εκσκαφέα Μείωσης Κίνησης Μετάδοσης Κίνησης Aftermarket Original
| Ονομασία προϊόντος:: | 514-9422 514-9424 514-9421 514-9425 Κιβώτιο Ταχυτήτων Τελικής Μετάδοσης για 326D2 326F 3 |
|---|---|
| Ισχύον μοντέλο μηχανής:: | Η 326D2 326F 324E |
| Εφαρμοστέες βιομηχανίες:: | Μηχανικά καταστήματα επισκευής, λιανικό εμπόριο, κατασκευή, ενέργεια, εξόρυξη |
Συγκρότημα Αυτόματου Κιβωτίου Ταχυτήτων YB60002107 για Hitachi ZW310-5A Wheel Loader, Μέρη Κιβωτίου Ταχυτήτων Μηχανημάτων Έργων, Aftermarket Original
| Product name:: | YB60002107 Automatic Transmission Assembly for Hitachi ZW310-5A Wheel Loader Gearbox Construction Machinery Parts Aftermarket Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZW310-5A Wheel Loader |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |

